برای خرید اینترنتی، رمز دوم پویا را فعال نمایید . راهنمای فعالسازی
بانکوک
آژانس‌هواپیمایی قصرشیرین مجری مستقیم تورهای‌ بانکوک و چارتر کننده‌ پرواز ماهان


تور بانکوک - 7 شب و 8 روز BKK812-1 (پرواز پوینت)درباره بانکوک


بانکوک ، شهر فرشتگان پایتخت تایلند است. بانکوک قطب مرکزی بیشتر فعالیت های اقتصادی و تجاری تایلند است. بانکوک به خاطر تطبیق پذیری و نکات جذاب مختلف آن، شهرت دارد. از معابد، کاخ سلطنتی، برخی از بزرگترین مراکز خرید آسیا و بزرگترین بازار روباز آسیا (چاتوچاک)، بانکوک قطعاً تمام چیزهایی را که برای سرگرم کردن یک گردشگر، لازم است، در خود دارد.  می توان از طریق قطار هوایی  یا قطار زیرزمینی  به بیشتر نقاط دیدنی شهر بانکوک ، دسترسی پیدا کرد. جدا از نقاط دیدنی و فروشگاه ها، بانکوک  بهشت دوستداران غذا است. از هتل های زنجیره ای بین المللی درجه یک تا مهمانخانه های کوچک، نیاز مسافرین در بانکوک برآورده خواهد شد.بانکوک علاوه بر مراکز قدیمی ماساژ تایلندی، گسترش زیادی در مراکز سلامتی و چشمه های آب گرم داشته است. بانکوک  نمایی از گذشته تایلند را به شما نشان می دهد .  بانکوک با پیشینه تاریخی که دارد، سنت و مدرنیته را در یکدیگر ادغام کرده تا هر چه بیشتر گردشگران را مجذوب خود کند. بانکوک برای علاقه مندان به حیات وحش به طور حتم میتواند جذاب و دیدنی باشد.


تور بانکوک

سیستم حمل و نقل بانکوک
بانکوک یکی از شلوغ ترین مراکز حمل و نقل آسیایی را دارد.شما می توانید برای حمل و نقل از تاکسی ,اتوبوس و مترو در سراسر بانکوک استفاده کنید.دو فرودگاه تجاری بانکوک ,فرودگاه "مونگ" وفرودگاه بین المللی بانکوک که جدیدتر است و به نام فرودگاه سووآناپوم نیز معروف است. فرودگاه سووآناپوم بانکوک  به علت حجم مسافر در رده شانزدهم جهان قرار دارد و از نظر شلوغی در رده پنجم جهان است.
گراند پالاس بانکوک
گراند پالاس بانکوک مجموعه ای از ساختمان های منحصر به فرد و وصف ناپذیری ست که نقش مهمی در تاریخ بانکوک و تایلند داشته است.  برنامه های دولتی و مراسم های سلطنتی در سال در گراند پالاس بانکوک برگزار می شود. درمیان جاذبه های بانکوک و تایلند ، گراند پالاس بانکوک به علت ارزش فرهنگی و بافت معماری خود بسیار مورد توجه می باشد.

تور بانکوک


معابد بانکوک
بانکوک ,شهری که در داشتن زیباترین معابد جهان رتبه اول را دارد, دو معبد بسیارمحبوب در بانکوک "وات آرون" و "وات فو" می باشد که بدون شک از بهترین جاذبه های بانکوک می باشد.
خانه جیم تامپسون بانکوک
یکی از جاذبه های محبوب گردشگران در شهر بانکوک خانه جیم تامپسون است , این خانه در گذشته متعلق به جیم تامپسون بوده وتماما از چوب ساخته شده و دارای یک رستوران بسیار زیبا در فضای باز می باشد , و از معماری سنتی تایلند در ساخت آن الهام گرفته شده است.این مکان برای گردشگرانی که به سبک های کلاسیک و وسایل سلطنتی علاقه دارند بسیار مناسب است.
آکواریوم بزرگ بانکوک
آکواریوم بزرگ بانکوک یکی از بزرگ ترین آکواریوم های آبی مسقف در آسیای شرقی است که نام قبلی آن اقیانوس جهانی بوده است. با وجود اشتیاق مردم به جاذبه ها در فضاهای باز بانکوک ,این آکواریوم بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفته است.شما می توانید برای اولین بارهیجان را در زندگی خود تجربه کنید و کوسه ها را از فاصله بسیار نزدیک تماشا کنید.
پارک لومپینی بانکوک
پارک لومپینی در بانکوک به اندازه پارک مرکزی در نیویورک اهمیت دارد.درست مثل پارک مرکزی امکانات متنوعی برای تماشا و استفاده کردن وجود دارد.پس ازچند روز گشت و گذار در بانکوک ,پارک لومپینی بانکوک مکانی پر از آرامش برای شما خواهد بود. شما می توانید در این پارک قایق اجاره کنید و تا دریاچه مصنوعی پارو بزنید.

موزه های بانکوک
ازجاذبه های بانکوک می توان به موزه های بی شمار در بخش های مختلف شهر بانکوک  با اندازه ها و موضوعات متفاوت اشاره کرد. اگر مایلید تا تنها نگاه کلی به هنرو تاریخ تایلند داشته باشید,موزه ملی بانکوک ,یکی از بزرگ ترین موزه های آسیای جنوبی, انتخاب بسیار مناسبی خواهد بود. موزه ملی بانکوک ارزش این را دارد که چندین ساعت از زمان خود را صرف دیدن این جاذبه منحصر به فرد بانکوک کنید.موزه ملی بانکوک برای آنهایی که علاقه مند به دانستن اطلاعاتی درباره ی تاریخ پیچیده تایلند هستند توصیه می شود.دیگر قسمت های موزه ملی بانکوک دارای ساختمان های متعددی است که  می توانید از آن لذت ببرید.

خیابان خاوسان بانکوک
خیابان خاوسان بانکوک تنها یک خیابان کوتاه است,اما یکی از شناخته شده ترین خیابان های بانکوک و گردشگران زیادی را جذب خود کرده است .  قیمت های ارزان از ویژگی های بارز این خیابان است. یک رستوران لبنانی وارزان قیمت غذاهایی مثل "حمص"(یک غذای محلی لبنانی) را ارائه می کند.یکی از مکان های گردشگری بانکوک که هر روز صبح مشتاق به رفتن آن خواهید بود خیابان خاوسان است.


جاذبه های گردشگری تور بانکوک

تور بانکوک را با آژانس هواپیمایی قصر شیرین تجربه کنید     
برچسب ها {{item.name}}